Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moje objednávka
CZ
SK
Měna
CZK
CZK
EUR
Jazyk
Čeština
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Sirupy
Botanical
500 ml
,
3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablečné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Maracujové
,
Rakytníkové
,
Rybízové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomerančové
,
Zimní ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromysl a echinacea
,
Konopné
,
Levandulové
,
Lipové
,
Mateřídouškové
,
Mátové
,
Meduňkové
,
Pampeliškové
,
Yerba Maté
,
Jitrocelové
,
Sedmikráskové
,
Zázvorové
,
Zimní bylinkové sirupy
Houbové
250 ml
Květinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez přidaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimní
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez přidaného cukru
Domácí ovocné džemy
Povidla
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťávy
Nápoje
Zen Drinky
Mošty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Dárkové balíčky
Plné ovoce
Přírodní vzpruha
Chutě z luk a sadů
Čajové království
Čarovná chuť zimy
Gastro balení
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Ořechová másla
Květové, lesní a ochucené medy
Křupání
Granola, kaše a kokosová hnízda
Třtinové cukry
Koření a soli
Káva
Octy a oleje
Polévky
Doplňky stravy
FerMato zálivky na salát
Ořechy a oříšky
Vitální houby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polévky ŽIVINA
Houbové veganské jerky
Vegan line paštiky
Řemeslné výrobky
Keramika
Dřevěné šperky
Výrobky ze dřeva
Přírodní kosmetika
Přírodní mýdla
Bylinné koupele
Bio květové vody
Esenciální oleje
Deodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kosmetika
Firemní dárky
Kontakty
CZK /
CZK
EUR
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Více
Domů
/
Vánoce
/
Tipy na dárky pro muže
Tipy na dárky pro muže
Nejprodávanější
Arónie víno 500 ml
Skladem
(>5 ks)
Kód:
0790
202 Kč
(167 Kč bez DPH)
Vánoční čaj 100g
Skladem
(>5 ks)
Kód:
1133
192 Kč
(171 Kč bez DPH)
Chilli omáčka 150g
Skladem
(>5 ks)
Kód:
1040
102 Kč
(91 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
10
položek celkem
Výpis produktů
Arónie víno 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
167 Kč bez DPH
202 Kč
Měrná cena:
40,40 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0790
Bez VO ceny
Borůvky v medu 170g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
151 Kč bez DPH
169 Kč
Do košíku
Kód:
1186
Dárkový balíček ZÁZVOR
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
488 Kč bez DPH
546 Kč
Do košíku
Kód:
6505
Bez VO ceny
Hrnek větší 500ml červený
Skladem
(>5 ks)
248 Kč bez DPH
300 Kč
Do košíku
Kód:
9027
Chilli omáčka 150g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
91 Kč bez DPH
102 Kč
Měrná cena:
68 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1040
Bez VO ceny
Káva Brazilie Pink Star 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
196 Kč bez DPH
219 Kč
Měrná cena:
87,60 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
5282
Bez VO ceny
Náramek z klokočí a tygřího oka PÁNSKÝ
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
289 Kč bez DPH
350 Kč
Do košíku
Kód:
9098
Výprodej
Bez VO ceny
176 Kč
–28 %
Švihák lázeňský mýdlo 90g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
103 Kč bez DPH
125 Kč
Do košíku
Kód:
4998
Novinka
Vánoční čaj 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
171 Kč bez DPH
192 Kč
Do košíku
Kód:
1133
Novinka
Bez VO ceny
Včelí zázrak - propolisová mast 60ml
Skladem
(>5 ks)
305 Kč bez DPH
369 Kč
Do košíku
Kód:
5144
Ovládací prvky výpisu
10
položek celkem