Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moje objednávka
CZ
SK
Měna
CZK
CZK
EUR
Jazyk
Čeština
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Sirupy
Botanical
500 ml
,
3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablečné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Maracujové
,
Rakytníkové
,
Rybízové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomerančové
,
Zimní ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromysl a echinacea
,
Konopné
,
Levandulové
,
Lipové
,
Mateřídouškové
,
Mátové
,
Meduňkové
,
Pampeliškové
,
Yerba Maté
,
Jitrocelové
,
Sedmikráskové
,
Zázvorové
,
Zimní bylinkové sirupy
Houbové
250 ml
Květinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez přidaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimní
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez přidaného cukru
Domácí ovocné džemy
Povidla
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťávy
Nápoje
Zen Drinky
Mošty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Dárkové balíčky
Plné ovoce
Přírodní vzpruha
Chutě z luk a sadů
Čajové království
Čarovná chuť zimy
Gastro balení
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Ořechová másla
Květové, lesní a ochucené medy
Křupání
Granola, kaše a kokosová hnízda
Třtinové cukry
Koření a soli
Káva
Octy a oleje
Polévky
Doplňky stravy
FerMato zálivky na salát
Ořechy a oříšky
Vitální houby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polévky ŽIVINA
Houbové veganské jerky
Vegan line paštiky
Řemeslné výrobky
Keramika
Dřevěné šperky
Výrobky ze dřeva
Přírodní kosmetika
Přírodní mýdla
Bylinné koupele
Bio květové vody
Esenciální oleje
Deodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kosmetika
Firemní dárky
Kontakty
CZK /
CZK
EUR
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Více
Domů
/
K snídani a ke svačině
K snídani a ke svačině
, Strana 4
Jamy a biolády
Čaje
Křupání
Ořechová másla
Granola a kaše
Kokosová hnízda
Ořechy a oříšky
Ovesné a cereální tyčinky
Houbové veganské jerky
Květové a lesní medy
Zrnková káva
Vegan line paštiky
Nejprodávanější
JAM Ostružina 230g bio
Skladem
(>5 ks)
Kód:
0967
100 Kč
(89 Kč bez DPH)
Pistáciový krém s kokosem a bílou čokoládou 190g
Skladem
(>5 ks)
Kód:
0985
269 Kč
(240 Kč bez DPH)
Kousek nebe čaj 50g
Skladem
(>5 ks)
Kód:
1132
99 Kč
(88 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
95
položek celkem
Výpis produktů
Novinka
Bez VO ceny
MLSNI Prémiová granola Malinová 400g
Skladem
(>5 ks)
213 Kč bez DPH
239 Kč
Do košíku
Kód:
9167
Novinka
Bez VO ceny
MLSNI Prémiová granola Malinová 70g
Skladem
(>5 ks)
44 Kč bez DPH
49 Kč
Do košíku
Kód:
9163
Novinka
Bez VO ceny
MLSNI Prémiová granola Pistáciová s bílou čokoládou 70g
Skladem
(>5 ks)
49 Kč bez DPH
55 Kč
Do košíku
Kód:
9164
NáDech čaj 40g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
83 Kč bez DPH
93 Kč
Měrná cena:
186 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1129
Novinka
Bez VO ceny
NEW BAR - Tvaroh&Borůvka 28g
Skladem
(>5 ks)
19 Kč bez DPH
21 Kč
Do košíku
Kód:
9123
Novinka
Bez VO ceny
NEW BAR - Tvaroh&Citrón 28g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
19 Kč bez DPH
21 Kč
Do košíku
Kód:
9116
Novinka
Bez VO ceny
NEW BAR - Tvaroh&Malina 28g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
19 Kč bez DPH
21 Kč
Do košíku
Kód:
9118
Novinka
Bez VO ceny
NEW BAR - Tvaroh&Podmáslí 28g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
19 Kč bez DPH
21 Kč
Do košíku
Kód:
9119
Ořechela krém 190g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
178 Kč bez DPH
199 Kč
Do košíku
Kód:
0983
Ovocný doušek čaj 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
79 Kč bez DPH
88 Kč
Měrná cena:
88 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1122
Pistáciový krém s kokosem a bílou čokoládou 190g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
240 Kč bez DPH
269 Kč
Do košíku
Kód:
0985
Povidla švestková slazená 250g bio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
128 Kč bez DPH
143 Kč
Měrná cena:
57,20 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
0966
Pozdrav slunci čaj 40g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
79 Kč bez DPH
88 Kč
Měrná cena:
220 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1124
Rozkvetlá louka čaj 50g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
83 Kč bez DPH
93 Kč
Měrná cena:
186 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1120
Sladké sny čaj 50g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
79 Kč bez DPH
88 Kč
Měrná cena:
176 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1125
Bez VO ceny
Sypaný čaj Yerba maté 150g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
48 Kč bez DPH
54 Kč
Měrná cena:
36 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
6010
Štědroň čaj 110g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
79 Kč bez DPH
88 Kč
Měrná cena:
80 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1131
Tyčinky celozrnné špaldové 150g bio
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
58 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena:
43,33 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1250
Novinka
VEGAN
VEGAN line paštika Kouzlo Orientu 160g
Skladem
(>5 ks)
106 Kč bez DPH
119 Kč
Do košíku
Kód:
9184
Novinka
VEGAN
VEGAN line paštika Pečená paprika 160g
Skladem
(>5 ks)
106 Kč bez DPH
119 Kč
Do košíku
Kód:
9185
Novinka
VEGAN
VEGAN line paštika S pečeným česnekem 160g
Skladem
(>5 ks)
106 Kč bez DPH
119 Kč
Do košíku
Kód:
9181
Novinka
VEGAN
VEGAN line paštika Se sušenými rajčaty 160g
Skladem
(>5 ks)
106 Kč bez DPH
119 Kč
Do košíku
Kód:
9182
Bez VO ceny
Zelený čaj GUNPOWDER 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
44 Kč bez DPH
49 Kč
Měrná cena:
49 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
6005
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 4.
1
4
95
položek celkem
Nahoru