Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prezeranie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moja objednávka
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Sirupy
Sirupy Botanical
Sirupy Botanical 500 ml
,
Sirupy Botanical 3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablčné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Sirupy z maracuji
,
Rakytníkové
,
Ríbezľové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomarančové
,
Zimné ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromyseľ a echinacea
,
Konopné
,
Levanduľové
,
Lipové
,
Materina dúškové
,
Mätové
,
Medovkové
,
Púpavové
,
Yerba Maté
,
Skorocelové
,
Sedmokráskové
,
Zázvorové
,
Zimné bylinkové sirupy
Hubové
250 ml
Kvetinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez pridaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimné
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez pridaného cukru
Domáce ovocné džemy
Lekvár
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťavy
Nápoje
Zen Drinky
Mušty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Darčekové balíčky
Plné ovoce
Na imunitu a energii
Chutě z luk a sadů
Čajové králoství
Čarovná chuť zimy
Gastro balenie
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Orechové maslá
Kvetové a lesné medy
Chrumkanie
Kaša
Trstinové cukry
Korenie a soli
Káva
Octy
Polievky
Doplnky stravy
FerMato zálievky na šalát
Orechy a oriešky
Vitálne huby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polievky ŽIVINA
Hubové veganské jerky
Vegan line paštéty
Remeselné výrobky
Keramika
Drevené šperky
Výrobky z dreva
Prírodná kozmetika a remeselné výrobky
Prírodné mydlá
Bylinné kúpele
Bio kvetové vody
Esenciálne oleje
Dezodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kozmetika
Vianoce
Kontakty
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Vánoce
/
Dárky pro muže
Dárky pro muže
Najpredávanejšie
Arónia víno 500 ml
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0790
€8,30
(€6,86 bez DPH)
Vianočný čaj 100g
Skladom
(>5 ks)
Kód:
1133
€7,89
(€7,04 bez DPH)
Chilli omáčka 150g
Skladom
(>5 ks)
Kód:
1040
€4,19
(€3,74 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
10
položiek celkom
Výpis produktov
Arónia víno 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,86 bez DPH
€8,30
Jednotková cena:
€1,66 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0790
Bez VO ceny
Čučoriedky v mede 170g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,20 bez DPH
€6,94
Do košíka
Kód:
1186
Darčekový balíček ZÁZVOR
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(4 ks)
€20,01 bez DPH
€22,41
Do košíka
Kód:
6505
Bez VO ceny
Hrnček väčší 500ml červený
Skladom
(>5 ks)
€10,18 bez DPH
€12,32
Do košíka
Kód:
9027
Chilli omáčka 150g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,74 bez DPH
€4,19
Jednotková cena:
€2,79 / 100 g
Do košíka
Kód:
1040
Bez VO ceny
Káva Brazília Pink Star 250g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€8,03 bez DPH
€8,99
Jednotková cena:
€3,60 / 100 g
Do košíka
Kód:
5282
Bez VO ceny
Náramok z klokočia a tigrieho oka PÁNSKY
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
€11,88 bez DPH
€14,37
Do košíka
Kód:
9098
Výpredaj
Bez VO ceny
€7,23
–29 %
Švihák kúpeľné mydlo 90g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,24 bez DPH
€5,13
Do košíka
Kód:
4998
Novinka
Bez VO ceny
Včelí zázrak - propolisová mast 60ml
Skladom
(>5 ks)
€12,52 bez DPH
€15,15
Do košíka
Kód:
5144
Novinka
Vianočný čaj 100g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€7,04 bez DPH
€7,89
Do košíka
Kód:
1133
Ovládacie prvky výpisu
10
položiek celkom