Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prezeranie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moja objednávka
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Sirupy
Sirupy Botanical
Sirupy Botanical 500 ml
,
Sirupy Botanical 3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablčné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Sirupy z maracuji
,
Rakytníkové
,
Ríbezľové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomarančové
,
Zimné ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromyseľ a echinacea
,
Konopné
,
Levanduľové
,
Lipové
,
Materina dúškové
,
Mätové
,
Medovkové
,
Púpavové
,
Yerba Maté
,
Skorocelové
,
Sedmokráskové
,
Zázvorové
,
Zimné bylinkové sirupy
Hubové
250 ml
Kvetinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez pridaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimné
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez pridaného cukru
Domáce ovocné džemy
Lekvár
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťavy
Nápoje
Zen Drinky
Mušty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Darčekové balíčky
Plné ovoce
Na imunitu a energii
Chutě z luk a sadů
Čajové králoství
Čarovná chuť zimy
Gastro balenie
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Orechové maslá
Kvetové a lesné medy
Chrumkanie
Kaša
Trstinové cukry
Korenie a soli
Káva
Octy
Polievky
Doplnky stravy
FerMato zálievky na šalát
Orechy a oriešky
Vitálne huby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polievky ŽIVINA
Hubové veganské jerky
Vegan line paštéty
Remeselné výrobky
Keramika
Drevené šperky
Výrobky z dreva
Prírodná kozmetika a remeselné výrobky
Prírodné mydlá
Bylinné kúpele
Bio kvetové vody
Esenciálne oleje
Dezodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kozmetika
Vianoce
Kontakty
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Bez umělého cukru
Bez umělého cukru
Biolády
Bio sirupy
Bio shoty
Najpredávanejšie
Bioláda čučoriedka 230g bio
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0950
€6,74
(€6,02 bez DPH)
BIO Rakytník sirup 500 ml
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0460
€11,69
(€10,44 bez DPH)
Bioláda rakytník a hruška 230g bio
Skladom
(2 ks)
Kód:
0910
€4,66
(€4,16 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
40
položiek celkom
Výpis produktov
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Arónia sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€10,77 bez DPH
€12,06
Jednotková cena:
€2,41 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0490
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Pomaranč sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€15,44 bez DPH
€17,29
Jednotková cena:
€3,46 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0455
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Rakytník sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€10,44 bez DPH
€11,69
Jednotková cena:
€2,34 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0460
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bio Shot zázvor a rakytník 0,25l bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,53 bez DPH
€7,90
Jednotková cena:
€31,60 / 1 l
Do košíka
Kód:
0783
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bio Shot zázvor a malina 0,25l bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,53 bez DPH
€7,90
Jednotková cena:
€31,60 / 1 l
Do košíka
Kód:
0784
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Zázvor sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€10 bez DPH
€11,20
Jednotková cena:
€2,24 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0470
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda hruška 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
€4,27 bez DPH
€4,78
Jednotková cena:
€2,08 / 100 g
Do košíka
Kód:
0870
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda muchovník 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€3,83 bez DPH
€4,29
Jednotková cena:
€1,87 / 100 g
Detail
Kód:
0900
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda slivka 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,72 bez DPH
€4,17
Jednotková cena:
€1,81 / 100 g
Do košíka
Kód:
0880
Novinka
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Shot kurkuma a zázvor 0,25 l
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,53 bez DPH
€7,90
Jednotková cena:
€3,16 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0786
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Konope sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
€6,38 bez DPH
€7,15
Jednotková cena:
€2,86 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0270
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
3kg Bio Shot zázvor a malina BIB
Momentálne nedostupné
€29,72 bez DPH
€35,96
Detail
Kód:
1747
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
3kg BIO Arónia sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(5 ks)
€32,26 bez DPH
€36,13
Jednotková cena:
€12,04 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1480
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bio Shot zázvor a citrón 0,25l
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,53 bez DPH
€7,90
Do košíka
Kód:
0781
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Konope sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€10,77 bez DPH
€12,06
Jednotková cena:
€2,41 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0480
Novinka
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
3kg Shot kurkuma a zázvor BIB
Skladom
(>5 ks)
€29,72 bez DPH
€35,96
Do košíka
Kód:
1749
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda mango a ríbezle 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
€4,02 bez DPH
€4,50
Jednotková cena:
€1,96 / 100 g
Do košíka
Kód:
0962
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda rakytník a hruška 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
€4,16 bez DPH
€4,66
Jednotková cena:
€2,03 / 100 g
Do košíka
Kód:
0910
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda čučoriedka 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,02 bez DPH
€6,74
Jednotková cena:
€2,93 / 100 g
Do košíka
Kód:
0950
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda záhrada 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,23 bez DPH
€4,74
Jednotková cena:
€2,06 / 100 g
Do košíka
Kód:
0920
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda ríbezle 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,94 bez DPH
€4,41
Jednotková cena:
€1,92 / 100 g
Do košíka
Kód:
0961
Novinka
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Shot kurkuma a citrón 0,25l
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,53 bez DPH
€7,90
Jednotková cena:
€3,16 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0787
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda marhuľa 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 4,7 z 5 hviezdičiek.
Dostupné po nové sklizni
€3,90 bez DPH
€4,37
Jednotková cena:
€1,90 / 100 g
Detail
Kód:
0890
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda višňa 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,16 bez DPH
€4,66
Jednotková cena:
€2,03 / 100 g
Do košíka
Kód:
0960
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 16 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 1 z 2.
1
2
40
položiek celkom
Hore