Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prezeranie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moja objednávka
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Sirupy
Sirupy Botanical
Sirupy Botanical 500 ml
,
Sirupy Botanical 3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablčné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Sirupy z maracuji
,
Rakytníkové
,
Ríbezľové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomarančové
,
Zimné ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromyseľ a echinacea
,
Konopné
,
Levanduľové
,
Lipové
,
Materina dúškové
,
Mätové
,
Medovkové
,
Púpavové
,
Yerba Maté
,
Skorocelové
,
Sedmokráskové
,
Zázvorové
,
Zimné bylinkové sirupy
Hubové
250 ml
Kvetinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez pridaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimné
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez pridaného cukru
Domáce ovocné džemy
Lekvár
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťavy
Nápoje
Zen Drinky
Mušty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Darčekové balíčky
Plné ovoce
Na imunitu a energii
Chutě z luk a sadů
Čajové králoství
Čarovná chuť zimy
Gastro balenie
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Orechové maslá
Kvetové a lesné medy
Chrumkanie
Kaša
Trstinové cukry
Korenie a soli
Káva
Octy
Polievky
Doplnky stravy
FerMato zálievky na šalát
Orechy a oriešky
Vitálne huby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polievky ŽIVINA
Hubové veganské jerky
Vegan line paštéty
Remeselné výrobky
Keramika
Drevené šperky
Výrobky z dreva
Prírodná kozmetika a remeselné výrobky
Prírodné mydlá
Bylinné kúpele
Bio kvetové vody
Esenciálne oleje
Dezodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kozmetika
Vianoce
Kontakty
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
K snídani a ke svačině
K snídani a ke svačině
, Strana 4
Jamy a biolády
Čaje
Křupání
Ořechová másla
Granola a kaše
Kokosová hnízda
Ořechy a oříšky
Ovesné a cereální tyčinky
Houbové veganské jerky
Květové a lesní medy
Zrnková káva
Vegan line paštiky k snídani a ke svačině
Najpredávanejšie
JAM Ostružina 230g bio
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0967
€4,09
(€3,65 bez DPH)
Pistáciový krém s kokosom a bielou čokoládou 190g
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0985
€11
(€9,82 bez DPH)
Kúsok neba čaj 50g
Skladom
(>5 ks)
Kód:
1132
€4,05
(€3,62 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
95
položiek celkom
Výpis produktov
Novinka
Bez VO ceny
MLSNI Prémiová granola Malinová 400g
Skladom
(>5 ks)
€8,72 bez DPH
€9,77
Do košíka
Kód:
9167
Novinka
Bez VO ceny
MLSNI Prémiová granola Malinová70g
Skladom
(>5 ks)
€1,79 bez DPH
€2
Do košíka
Kód:
9163
Novinka
Bez VO ceny
MLSNI Prémiová Pistáciová granola s bielou čokoládou 70g
Skladom
(>5 ks)
€2,01 bez DPH
€2,25
Do košíka
Kód:
9164
Nádych čaj 40g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,39 bez DPH
€3,80
Jednotková cena:
€7,60 / 100 g
Do košíka
Kód:
1129
Novinka
Bez VO ceny
NEW BAR - Tvaroh & citrón 28g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(5 ks)
€0,77 bez DPH
€0,86
Do košíka
Kód:
9116
Novinka
Bez VO ceny
NEW BAR - Tvaroh & Čučoriedka 28g
Skladom
(>5 ks)
€0,77 bez DPH
€0,86
Do košíka
Kód:
9123
Novinka
Bez VO ceny
NEW BAR - Tvaroh & Malina 28g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€0,77 bez DPH
€0,86
Do košíka
Kód:
9118
Novinka
Bez VO ceny
NEW BAR - Tvaroh&Podmaslie 28g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€0,77 bez DPH
€0,86
Do košíka
Kód:
9119
Orechela krém 190g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€7,26 bez DPH
€8,13
Do košíka
Kód:
0983
Ovocný dúšok čaj 100g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,21 bez DPH
€3,60
Jednotková cena:
€3,60 / 100 g
Do košíka
Kód:
1122
Pistáciový krém s kokosom a bielou čokoládou 190g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€9,82 bez DPH
€11
Do košíka
Kód:
0985
Pozdrav slnku čaj 40g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,21 bez DPH
€3,60
Jednotková cena:
€9 / 100 g
Do košíka
Kód:
1124
Rozkvitnutá lúka čaj 50g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,39 bez DPH
€3,80
Jednotková cena:
€7,60 / 100 g
Do košíka
Kód:
1120
Sladké sny čaj 50g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,21 bez DPH
€3,60
Jednotková cena:
€7,20 / 100 g
Do košíka
Kód:
1125
Slivkový lekvár slivkový 250g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,22 bez DPH
€5,85
Jednotková cena:
€2,34 / 100 g
Do košíka
Kód:
0966
Bez VO ceny
Sypaný čaj Yerba maté 150g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,97 bez DPH
€2,21
Jednotková cena:
€1,47 / 100 g
Do košíka
Kód:
6010
Štedron čaj 110g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,21 bez DPH
€3,60
Jednotková cena:
€3,27 / 100 g
Do košíka
Kód:
1131
Tyčinky celozrnné špaldové 150g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€2,38 bez DPH
€2,66
Jednotková cena:
€1,77 / 100 g
Do košíka
Kód:
1250
Novinka
VEGAN
VEGAN line cícerová paštéta Kúzlo Orientu 160g
Skladom
(>5 ks)
€4,34 bez DPH
€4,86
Do košíka
Kód:
9184
Novinka
VEGAN
VEGAN line cícerová paštéta Pečená paprika 160g
Skladom
(>5 ks)
€4,34 bez DPH
€4,86
Do košíka
Kód:
9185
Novinka
VEGAN
VEGAN line cícerová paštéta S pečeným cesnakom 160g
Skladom
(>5 ks)
€4,34 bez DPH
€4,86
Do košíka
Kód:
9181
Novinka
VEGAN
VEGAN line paštéta So sušenými paradajkami 160g
Skladom
(>5 ks)
€4,34 bez DPH
€4,86
Do košíka
Kód:
9182
Bez VO ceny
Zelený čaj GUNPOWDER 100g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,79 bez DPH
€2
Jednotková cena:
€2 / 100 g
Do košíka
Kód:
6005
Ovládacie prvky výpisu
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 4 z 4.
1
4
95
položiek celkom
Hore