Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prezeranie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moja objednávka
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Sirupy
Sirupy Botanical
Sirupy Botanical 500 ml
,
Sirupy Botanical 3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablčné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Sirupy z maracuji
,
Rakytníkové
,
Ríbezľové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomarančové
,
Zimné ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromyseľ a echinacea
,
Konopné
,
Levanduľové
,
Lipové
,
Materina dúškové
,
Mätové
,
Medovkové
,
Púpavové
,
Yerba Maté
,
Skorocelové
,
Sedmokráskové
,
Zázvorové
,
Zimné bylinkové sirupy
Hubové
250 ml
Kvetinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez pridaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimné
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez pridaného cukru
Domáce ovocné džemy
Lekvár
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťavy
Nápoje
Zen Drinky
Mušty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Darčekové balíčky
Plné ovoce
Na imunitu a energii
Chutě z luk a sadů
Čajové králoství
Čarovná chuť zimy
Gastro balenie
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Orechové maslá
Kvetové a lesné medy
Chrumkanie
Kaša
Trstinové cukry
Korenie a soli
Káva
Octy
Polievky
Doplnky stravy
FerMato zálievky na šalát
Orechy a oriešky
Vitálne huby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polievky ŽIVINA
Hubové veganské jerky
Vegan line paštéty
Remeselné výrobky
Keramika
Drevené šperky
Výrobky z dreva
Prírodná kozmetika a remeselné výrobky
Prírodné mydlá
Bylinné kúpele
Bio kvetové vody
Esenciálne oleje
Dezodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kozmetika
Vianoce
Kontakty
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Predávané značky
/
KOLDOKOL
KOLDOKOL
, Strana 10
Cena
€
1
€
43
0.041067762
1
43
Na sklade
230
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
245
položiek celkom
Výpis produktov
500g Dúšok šťastia čaj
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€15,61 bez DPH
€17,48
Do košíka
Kód:
3194
500g Pozdrav slnku čaj
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
€14,38 bez DPH
€16,10
Do košíka
Kód:
3189
500g Rozkvitnutá lúka čaj
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€16,43 bez DPH
€18,40
Do košíka
Kód:
3185
500g Sladké sny čaj
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€16,43 bez DPH
€18,40
Do košíka
Kód:
3190
Novinka
Dárkový balíček DÁREČEK přidat 250ml tajné přání
Skladom
(>5 ks)
€14,88 bez DPH
€16,67
Do košíka
Kód:
6523
Novinka
Dárkový balíček TAJNÉ PŘÁNÍ
Skladom
(>5 ks)
€12,79 bez DPH
€14,33
Do košíka
Kód:
6522
Bez VO ceny
Himalájska soľ hrubá 1 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€2 bez DPH
€2,24
Jednotková cena:
€2,24 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1162
Bez VO ceny
Himalájska soľ jemná 1 kg
Skladom
(>5 ks)
€2 bez DPH
€2,24
Jednotková cena:
€2,24 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1161
Bez VO ceny
Hrnček väčší 500ml červený
Skladom
(>5 ks)
€10,18 bez DPH
€12,32
Do košíka
Kód:
9027
Bez VO ceny
Hrnček väčší 500ml zelený
Momentálne nedostupné
€10,18 bez DPH
€12,32
Detail
Kód:
9028
Bez VO ceny
Hrnek menší 250ml červený
Skladom
(>5 ks)
€8,49 bez DPH
€10,27
Do košíka
Kód:
9029
Bez VO ceny
Káva Brazília Diamond Santos 250g
Skladom
(>5 ks)
€6,46 bez DPH
€7,23
Jednotková cena:
€2,89 / 100 g
Do košíka
Kód:
5281
Bez VO ceny
Káva Brazília Pink Star 250g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€8,03 bez DPH
€8,99
Jednotková cena:
€3,60 / 100 g
Do košíka
Kód:
5282
Bez VO ceny
Káva Nicaragua Rio Coco 250g
Skladom
(>5 ks)
€7,92 bez DPH
€8,87
Jednotková cena:
€3,55 / 100 g
Do košíka
Kód:
5283
Bez VO ceny
Káva Original Espresso 250g
Skladom
(>5 ks)
€7,88 bez DPH
€8,83
Jednotková cena:
€3,53 / 100 g
Do košíka
Kód:
5284
Novinka
Quick pudink MANGO 250g
Skladom
(>5 ks)
€11,55 bez DPH
€12,94
Do košíka
Kód:
1098
Novinka
Quick pudink MATCHA 250g
Skladom
(>5 ks)
€11,55 bez DPH
€12,94
Do košíka
Kód:
1099
Novinka
Quick pudink VANILKA 250g
Skladom
(>5 ks)
€12,83 bez DPH
€14,37
Do košíka
Kód:
1097
Slnečnicový olej panenský 1l
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,07 bez DPH
€4,56
Jednotková cena:
€4,56 / 1 l
Do košíka
Kód:
1230
Slnečnicový olej panenský 1l BIO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,54 bez DPH
€6,20
Jednotková cena:
€6,20 / 1 l
Do košíka
Kód:
1220
Novinka
Sušené kokosové mléko 250g
Skladom
(>5 ks)
€10,68 bez DPH
€11,96
Do košíka
Kód:
1105
Novinka
Šípok 100% pyré 250 ml bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€11,55 bez DPH
€12,94
Jednotková cena:
€5,18 / 100 ml
Do košíka
Kód:
1100
Trstinový cukor 0,5 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,58 bez DPH
€1,77
Jednotková cena:
€3,54 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1158
Trstinový cukor 1 kg
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€2,46 bez DPH
€2,75
Jednotková cena:
€2,75 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1157
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 5 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 10 z 11.
1
10
11
245
položiek celkom
Hore