Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moje objednávka
CZ
SK
Měna
CZK
CZK
EUR
Jazyk
Čeština
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Sirupy
Botanical
500 ml
,
3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablečné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Maracujové
,
Rakytníkové
,
Rybízové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomerančové
,
Zimní ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromysl a echinacea
,
Konopné
,
Levandulové
,
Lipové
,
Mateřídouškové
,
Mátové
,
Meduňkové
,
Pampeliškové
,
Yerba Maté
,
Jitrocelové
,
Sedmikráskové
,
Zázvorové
,
Zimní bylinkové sirupy
Houbové
250 ml
Květinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez přidaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimní
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez přidaného cukru
Domácí ovocné džemy
Povidla
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťávy
Nápoje
Zen Drinky
Mošty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Dárkové balíčky
Plné ovoce
Přírodní vzpruha
Chutě z luk a sadů
Čajové království
Čarovná chuť zimy
Gastro balení
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Ořechová másla
Květové, lesní a ochucené medy
Křupání
Granola, kaše a kokosová hnízda
Třtinové cukry
Koření a soli
Káva
Octy a oleje
Polévky
Doplňky stravy
FerMato zálivky na salát
Ořechy a oříšky
Vitální houby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polévky ŽIVINA
Houbové veganské jerky
Vegan line paštiky
Řemeslné výrobky
Keramika
Dřevěné šperky
Výrobky ze dřeva
Přírodní kosmetika
Přírodní mýdla
Bylinné koupele
Bio květové vody
Esenciální oleje
Deodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kosmetika
Firemní dárky
Kontakty
CZK /
CZK
EUR
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
KOLDOKOL
KOLDOKOL
Cena
35
Kč
1043
Kč
1
35
1043
Na skladě
230
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
245
položek celkem
Výpis produktů
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
3kg BIO Rakytník sirup
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
789 Kč bez DPH
884 Kč
Měrná cena:
294,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
1440
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
Bioláda arónie 230g bio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
91 Kč bez DPH
102 Kč
Měrná cena:
44,35 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
0930
Bylinkové objetí čaj 80g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
104 Kč bez DPH
116 Kč
Měrná cena:
145 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1130
Dárkový balíček JAKO ŘÍPA
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
498 Kč bez DPH
558 Kč
Do košíku
Kód:
6510
Minigrisinny celozrnné špaldové 100g bio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
53 Kč bez DPH
59 Kč
Měrná cena:
59 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1260
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
Rakytník 100% šťáva 250 ml bio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
175 Kč bez DPH
212 Kč
Měrná cena:
84,80 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
1060
Novinka
Tajné přání sirup 500 ml
Skladem
(>5 ks)
156 Kč bez DPH
175 Kč
Do košíku
Kód:
0449
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
ZEN rakytník 300ml bio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
45 Kč bez DPH
55 Kč
Měrná cena:
18,33 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0640
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
3kg BIO Jablko sirup
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
701 Kč bez DPH
785 Kč
Měrná cena:
261,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
1450
500g Ovocný doušek čaj
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
290 Kč bez DPH
325 Kč
Měrná cena:
65 Kč / 100 g
Detail
Kód:
3196
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
Bioláda hruška 230g bio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
104 Kč bez DPH
117 Kč
Měrná cena:
50,87 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
0870
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
Citrón 100% šťáva 250ml bio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
104 Kč bez DPH
126 Kč
Měrná cena:
50,40 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
1070
Dárkový balíček DUŠE V BAVLNCE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
306 Kč bez DPH
343 Kč
Do košíku
Kód:
6513
Dobromysl a echinacea sirup 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
111 Kč bez DPH
124 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0350
Chutney meruňkové 150g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
73 Kč bez DPH
82 Kč
Měrná cena:
54,67 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1010
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
Jablečný mošt s rakytníkem bio 0,5l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
76 Kč bez DPH
92 Kč
Měrná cena:
184 Kč / 1 l
Do košíku
Kód:
0760
NáDech čaj 40g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
83 Kč bez DPH
93 Kč
Měrná cena:
186 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1129
Novinka
Quick pudding KOKOS 250g
Skladem
(>5 ks)
281 Kč bez DPH
315 Kč
Do košíku
Kód:
1096
Novinka
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
Shot kurkuma a citrón 0,25l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
160 Kč bez DPH
193 Kč
Měrná cena:
77,20 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0787
Šípek sirup 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
121 Kč bez DPH
136 Kč
Měrná cena:
27,20 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0440
Tyčinky celozrnné špaldové 150g bio
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
58 Kč bez DPH
65 Kč
Měrná cena:
43,33 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1250
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
3kg BIO Zázvor sirup
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
789 Kč bez DPH
884 Kč
Měrná cena:
294,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
1460
500g Štědroň čaj
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
370 Kč bez DPH
414 Kč
Měrná cena:
82,80 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
3193
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
Arónie 100% šťáva 250 ml bio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
163 Kč bez DPH
197 Kč
Měrná cena:
78,80 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
1080
Ovládací prvky výpisu
Načíst 24 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 11.
1
11
245
položek celkem
Nahoru