Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moje objednávka
CZ
SK
Měna
CZK
CZK
EUR
Jazyk
Čeština
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Sirupy
Botanical
500 ml
,
3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablečné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Maracujové
,
Rakytníkové
,
Rybízové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomerančové
,
Zimní ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromysl a echinacea
,
Konopné
,
Levandulové
,
Lipové
,
Mateřídouškové
,
Mátové
,
Meduňkové
,
Pampeliškové
,
Yerba Maté
,
Jitrocelové
,
Sedmikráskové
,
Zázvorové
,
Zimní bylinkové sirupy
Houbové
250 ml
Květinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez přidaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimní
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez přidaného cukru
Domácí ovocné džemy
Povidla
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťávy
Nápoje
Zen Drinky
Mošty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Dárkové balíčky
Plné ovoce
Přírodní vzpruha
Chutě z luk a sadů
Čajové království
Čarovná chuť zimy
Gastro balení
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Ořechová másla
Květové, lesní a ochucené medy
Křupání
Granola, kaše a kokosová hnízda
Třtinové cukry
Koření a soli
Káva
Octy a oleje
Polévky
Doplňky stravy
FerMato zálivky na salát
Ořechy a oříšky
Vitální houby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polévky ŽIVINA
Houbové veganské jerky
Vegan line paštiky
Řemeslné výrobky
Keramika
Dřevěné šperky
Výrobky ze dřeva
Přírodní kosmetika
Přírodní mýdla
Bylinné koupele
Bio květové vody
Esenciální oleje
Deodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kosmetika
Firemní dárky
Kontakty
CZK /
CZK
EUR
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Více
Domů
/
Na imunitu
Na imunitu
, Strana 3
Shoty a šťávy
Čaje
Houbové sirupy
Domácí sirupy
Vitální houby
Doplňky stravy
Květinové, lesní a ochucené medy
Nejprodávanější
CHAGA funkční sirup 250 ml
Skladem
(>5 ks)
Kód:
0286
179 Kč
(160 Kč bez DPH)
Shot kurkuma a zázvor 0,25l
Skladem
(>5 ks)
Kód:
0786
193 Kč
(160 Kč bez DPH)
Bylinkové objetí čaj 80g
Skladem
(>5 ks)
Kód:
1130
116 Kč
(104 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
116
položek celkem
Výpis produktů
Levandule sirup 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
111 Kč bez DPH
124 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0330
Bez VO ceny
Maca Tricolor 100 kapslí 40g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
311 Kč bez DPH
348 Kč
Do košíku
Kód:
9074
Bez VO ceny
Maliny v medu 170g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
178 Kč bez DPH
199 Kč
Do košíku
Kód:
1191
Máta sirup 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
86 Kč bez DPH
96 Kč
Měrná cena:
38,40 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0130
Máta sirup 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
111 Kč bez DPH
124 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0340
Mateřídouška a lípa sirup 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
86 Kč bez DPH
96 Kč
Měrná cena:
38,40 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0150
Mateřídouška a lípa sirup 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
111 Kč bez DPH
124 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0360
Bez VO ceny
Med květový horské louky 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
88 Kč bez DPH
99 Kč
Měrná cena:
39,60 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1320
Bez VO ceny
Med květový horské louky 500g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
138 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena:
32,98 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1330
Bez VO ceny
Med květový lesní 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
94 Kč bez DPH
105 Kč
Měrná cena:
14 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1360
Bez VO ceny
Med květový pastovaný 250g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
88 Kč bez DPH
99 Kč
Měrná cena:
21,06 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1340
Bez VO ceny
Med květový pastovaný 500g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
138 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena:
32,98 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1350
Meduňka a heřmánek sirup 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
86 Kč bez DPH
96 Kč
Měrná cena:
38,40 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0160
Meduňka a heřmánek sirup 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
111 Kč bez DPH
124 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0370
Bez VO ceny
Mix 7Hub 100 kapslí 35g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
389 Kč bez DPH
436 Kč
Měrná cena:
4,36 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
9079
Novinka
Bez VO ceny
MycoCoffee 70g
Skladem
(1 ks)
491 Kč bez DPH
550 Kč
Do košíku
Kód:
9061
Novinka
Bez VO ceny
MycoGolden 160g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
527 Kč bez DPH
590 Kč
Do košíku
Kód:
9062
Novinka
Bez VO ceny
MycoGummies 150g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
348 Kč bez DPH
390 Kč
Do košíku
Kód:
9063
Novinka
Bez VO ceny
MycoLatte 315g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
527 Kč bez DPH
590 Kč
Do košíku
Kód:
9064
NáDech čaj 40g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
83 Kč bez DPH
93 Kč
Měrná cena:
186 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1129
Bez VO ceny
Ostropestřec marianský 100 kapslí 40g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
279 Kč bez DPH
313 Kč
Do košíku
Kód:
9077
Ovocný doušek čaj 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
79 Kč bez DPH
88 Kč
Měrná cena:
88 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1122
Pampeliška sirup 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
96 Kč bez DPH
107 Kč
Měrná cena:
42,80 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0100
Pampeliška sirup 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
131 Kč bez DPH
147 Kč
Měrná cena:
29,40 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0310
Ovládací prvky výpisu
Načíst 24 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 5.
1
3
5
116
položek celkem
Nahoru