Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moje objednávka
CZ
SK
Měna
CZK
CZK
EUR
Jazyk
Čeština
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Sirupy
Botanical
500 ml
,
3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablečné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Maracujové
,
Rakytníkové
,
Rybízové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomerančové
,
Zimní ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromysl a echinacea
,
Konopné
,
Levandulové
,
Lipové
,
Mateřídouškové
,
Mátové
,
Meduňkové
,
Pampeliškové
,
Yerba Maté
,
Jitrocelové
,
Sedmikráskové
,
Zázvorové
,
Zimní bylinkové sirupy
Houbové
250 ml
Květinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez přidaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimní
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez přidaného cukru
Domácí ovocné džemy
Povidla
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťávy
Nápoje
Zen Drinky
Mošty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Dárkové balíčky
Plné ovoce
Přírodní vzpruha
Chutě z luk a sadů
Čajové království
Čarovná chuť zimy
Gastro balení
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Ořechová másla
Květové, lesní a ochucené medy
Křupání
Granola, kaše a kokosová hnízda
Třtinové cukry
Koření a soli
Káva
Octy a oleje
Polévky
Doplňky stravy
FerMato zálivky na salát
Ořechy a oříšky
Vitální houby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polévky ŽIVINA
Houbové veganské jerky
Vegan line paštiky
Řemeslné výrobky
Keramika
Dřevěné šperky
Výrobky ze dřeva
Přírodní kosmetika
Přírodní mýdla
Bylinné koupele
Bio květové vody
Esenciální oleje
Deodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kosmetika
Firemní dárky
Kontakty
CZK /
CZK
EUR
Čeština
Slovenčina
Přihlášení
Více
Domů
/
Na imunitu
Na imunitu
, Strana 4
Shoty a šťávy
Čaje
Houbové sirupy
Domácí sirupy
Vitální houby
Doplňky stravy
Květinové, lesní a ochucené medy
Nejprodávanější
CHAGA funkční sirup 250 ml
Skladem
(>5 ks)
Kód:
0286
179 Kč
(160 Kč bez DPH)
Shot kurkuma a zázvor 0,25l
Skladem
(>5 ks)
Kód:
0786
193 Kč
(160 Kč bez DPH)
Bylinkové objetí čaj 80g
Skladem
(>5 ks)
Kód:
1130
116 Kč
(104 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
116
položek celkem
Výpis produktů
Pozdrav slunci čaj 40g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
79 Kč bez DPH
88 Kč
Měrná cena:
220 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1124
Rakytník sirup 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
102 Kč bez DPH
114 Kč
Do košíku
Kód:
0239
Rakytník sirup 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
124 Kč bez DPH
139 Kč
Měrná cena:
27,80 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0445
Bez VO ceny
Reishi 100 kapslí 35g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
371 Kč bez DPH
415 Kč
Detail
Kód:
9080
Rozkvetlá louka čaj 50g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
83 Kč bez DPH
93 Kč
Měrná cena:
186 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1120
Sedmi Kráska sirup 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
86 Kč bez DPH
96 Kč
Měrná cena:
38,40 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0172
Sedmi Kráska sirup 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
116 Kč bez DPH
130 Kč
Měrná cena:
26 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0372
Sladké sny čaj 50g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
79 Kč bez DPH
88 Kč
Měrná cena:
176 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1125
Bez VO ceny
Sypaný čaj Yerba maté 150g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
48 Kč bez DPH
54 Kč
Měrná cena:
36 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
6010
Štědroň čaj 110g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
79 Kč bez DPH
88 Kč
Měrná cena:
80 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
1131
Yerba Maté sirup 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
86 Kč bez DPH
96 Kč
Měrná cena:
38,40 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0170
Yerba maté sirup 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
111 Kč bez DPH
124 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 ml
Do košíku
Kód:
0300
Zázvor sirup 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
91 Kč bez DPH
102 Kč
Do košíku
Kód:
0173
Zázvor sirup 500 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
116 Kč bez DPH
130 Kč
Do košíku
Kód:
0373
Bez VO ceny
Zelený čaj GUNPOWDER 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
44 Kč bez DPH
49 Kč
Měrná cena:
49 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
6005
Bez VO ceny
Zelený čaj SENCHA 100g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
48 Kč bez DPH
54 Kč
Měrná cena:
54 Kč / 100 g
Do košíku
Kód:
6001
Bez VO ceny
Ženšen pravý 100 kapslí 40g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
441 Kč bez DPH
494 Kč
Do košíku
Kód:
9075
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
3kg 100% Arónie šťáva bio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
860 Kč bez DPH
1 041 Kč
Měrná cena:
347 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
3030
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
3kg 100% Citrón šťáva bio
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
602 Kč bez DPH
728 Kč
Měrná cena:
242,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
3029
3kg Arónie sirup
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
614 Kč bez DPH
688 Kč
Do košíku
Kód:
1658
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
3kg BIO Arónie sirup
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
789 Kč bez DPH
884 Kč
Měrná cena:
294,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
1480
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
3kg BIO Konopí sirup
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
789 Kč bez DPH
884 Kč
Měrná cena:
294,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
1470
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
3kg BIO Rakytník sirup
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
789 Kč bez DPH
884 Kč
Měrná cena:
294,67 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
1440
BEZ PŘIDANÉHO CUKRU
3kg Bio Shot zázvor a citrón BIB
Skladem
(>5 ks)
727 Kč bez DPH
880 Kč
Do košíku
Kód:
1746
Ovládací prvky výpisu
Načíst 20 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 5.
1
4
5
116
položek celkem
Nahoru