Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prezeranie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moja objednávka
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Sirupy
Sirupy Botanical
Sirupy Botanical 500 ml
,
Sirupy Botanical 3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablčné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Sirupy z maracuji
,
Rakytníkové
,
Ríbezľové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomarančové
,
Zimné ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromyseľ a echinacea
,
Konopné
,
Levanduľové
,
Lipové
,
Materina dúškové
,
Mätové
,
Medovkové
,
Púpavové
,
Yerba Maté
,
Skorocelové
,
Sedmokráskové
,
Zázvorové
,
Zimné bylinkové sirupy
Hubové
250 ml
Kvetinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez pridaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimné
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez pridaného cukru
Domáce ovocné džemy
Lekvár
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťavy
Nápoje
Zen Drinky
Mušty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Darčekové balíčky
Plné ovoce
Na imunitu a energii
Chutě z luk a sadů
Čajové králoství
Čarovná chuť zimy
Gastro balenie
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Orechové maslá
Kvetové a lesné medy
Chrumkanie
Kaša
Trstinové cukry
Korenie a soli
Káva
Octy
Polievky
Doplnky stravy
FerMato zálievky na šalát
Orechy a oriešky
Vitálne huby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polievky ŽIVINA
Hubové veganské jerky
Vegan line paštéty
Remeselné výrobky
Keramika
Drevené šperky
Výrobky z dreva
Prírodná kozmetika a remeselné výrobky
Prírodné mydlá
Bylinné kúpele
Bio kvetové vody
Esenciálne oleje
Dezodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kozmetika
Vianoce
Kontakty
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
K snídani a ke svačině
K snídani a ke svačině
, Strana 2
Jamy a biolády
Čaje
Křupání
Ořechová másla
Granola a kaše
Kokosová hnízda
Ořechy a oříšky
Ovesné a cereální tyčinky
Houbové veganské jerky
Květové a lesní medy
Zrnková káva
Vegan line paštiky k snídani a ke svačině
Najpredávanejšie
JAM Ostružina 230g bio
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0967
€4,09
(€3,65 bez DPH)
Pistáciový krém s kokosom a bielou čokoládou 190g
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0985
€11
(€9,82 bez DPH)
Kúsok neba čaj 50g
Skladom
(>5 ks)
Kód:
1132
€4,05
(€3,62 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
95
položiek celkom
Výpis produktov
Novinka
25g ŠAMPION BOLÓNSKÁ - Hubové vegánske jerky
Skladom
(>5 ks)
€2,88 bez DPH
€3,23
Do košíka
Kód:
9142
Novinka
38 50g HLIVA BBQ - Hubové vegánske jerky
Skladom
(>5 ks)
€5,73 bez DPH
€6,42
Do košíka
Kód:
9144
Novinka
50g SHIITAKE TERIYAKY - Hubové veganské jerky
Skladom
(2 ks)
€5,73 bez DPH
€6,42
Do košíka
Kód:
9146
Novinka
50g ŠAMPION BOLOŇSKÁ - Hubové veganské jerky
Skladom
(>5 ks)
€5,73 bez DPH
€6,42
Do košíka
Kód:
9145
Arašidový jemný krém 190g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,98 bez DPH
€4,46
Do košíka
Kód:
0979
Arašidový krém s bielou čokoládou 190g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,17 bez DPH
€6,91
Do košíka
Kód:
0978
Arašidový krém s horkou čokoládou 190g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,17 bez DPH
€6,91
Do košíka
Kód:
0976
Arašidový krém slaný karamel 190g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,90 bez DPH
€7,73
Do košíka
Kód:
0982
Novinka
Bez VO ceny
BIO FLAPJACK Arašidy a čokoláda 60g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,13 bez DPH
€1,27
Do košíka
Kód:
9122
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda arónie 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,72 bez DPH
€4,17
Jednotková cena:
€1,81 / 100 g
Do košíka
Kód:
0930
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda čučoriedka 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,02 bez DPH
€6,74
Jednotková cena:
€2,93 / 100 g
Do košíka
Kód:
0950
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda hruška 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
€4,27 bez DPH
€4,78
Jednotková cena:
€2,08 / 100 g
Do košíka
Kód:
0870
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda mango a ríbezle 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
€4,02 bez DPH
€4,50
Jednotková cena:
€1,96 / 100 g
Do košíka
Kód:
0962
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda muchovník 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€3,83 bez DPH
€4,29
Jednotková cena:
€1,87 / 100 g
Detail
Kód:
0900
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda rakytník a hruška 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 4,5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
€4,16 bez DPH
€4,66
Jednotková cena:
€2,03 / 100 g
Do košíka
Kód:
0910
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda ríbezle 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,94 bez DPH
€4,41
Jednotková cena:
€1,92 / 100 g
Do košíka
Kód:
0961
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda slivka 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,72 bez DPH
€4,17
Jednotková cena:
€1,81 / 100 g
Do košíka
Kód:
0880
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bioláda višňa 230g bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,16 bez DPH
€4,66
Jednotková cena:
€2,03 / 100 g
Do košíka
Kód:
0960
BlahoBytí čaj 80g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,47 bez DPH
€6,13
Jednotková cena:
€7,66 / 100 g
Do košíka
Kód:
1128
Novinka
Bueno krém s čokoládou 190g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€7,12 bez DPH
€7,97
Do košíka
Kód:
0992
Duša v bavlnke čaj 50g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,21 bez DPH
€3,60
Jednotková cena:
€7,20 / 100 g
Do košíka
Kód:
1123
Novinka
Bez VO ceny
FLAPJACK Belgická čokoláda 60g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,13 bez DPH
€1,27
Do košíka
Kód:
9120
Bez VO ceny
Chipsy CHILLI S KONOPNÝM SEMIENKOM 100g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€1,64 bez DPH
€1,84
Do košíka
Kód:
1272
Bez VO ceny
Chipsy MAKOVÉ 150g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€2,08 bez DPH
€2,33
Do košíka
Kód:
1271
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 4.
1
2
4
95
položiek celkom
Hore