Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prezeranie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moja objednávka
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Sirupy
Sirupy Botanical
Sirupy Botanical 500 ml
,
Sirupy Botanical 3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablčné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Sirupy z maracuji
,
Rakytníkové
,
Ríbezľové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomarančové
,
Zimné ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromyseľ a echinacea
,
Konopné
,
Levanduľové
,
Lipové
,
Materina dúškové
,
Mätové
,
Medovkové
,
Púpavové
,
Yerba Maté
,
Skorocelové
,
Sedmokráskové
,
Zázvorové
,
Zimné bylinkové sirupy
Hubové
250 ml
Kvetinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez pridaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimné
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez pridaného cukru
Domáce ovocné džemy
Lekvár
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťavy
Nápoje
Zen Drinky
Mušty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Darčekové balíčky
Plné ovoce
Na imunitu a energii
Chutě z luk a sadů
Čajové králoství
Čarovná chuť zimy
Gastro balenie
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Orechové maslá
Kvetové a lesné medy
Chrumkanie
Kaša
Trstinové cukry
Korenie a soli
Káva
Octy
Polievky
Doplnky stravy
FerMato zálievky na šalát
Orechy a oriešky
Vitálne huby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polievky ŽIVINA
Hubové veganské jerky
Vegan line paštéty
Remeselné výrobky
Keramika
Drevené šperky
Výrobky z dreva
Prírodná kozmetika a remeselné výrobky
Prírodné mydlá
Bylinné kúpele
Bio kvetové vody
Esenciálne oleje
Dezodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kozmetika
Vianoce
Kontakty
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Na imunitu
Na imunitu
, Strana 5
Shoty a šťávy
Čaje
Houbové sirupy
Ostatní sirupy
Vitální houby
Doplňky stravy
Květnové, lesní a ochucené medy
Najpredávanejšie
CHAGA funkčný sirup 250 ml
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0286
€7,32
(€6,54 bez DPH)
Shot kurkuma a zázvor 0,25 l
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0786
€7,90
(€6,53 bez DPH)
Bylinkové objatie čaj 80g
Skladom
(>5 ks)
Kód:
1130
€4,74
(€4,23 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
116
položiek celkom
Výpis produktov
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
3kg Bio Shot zázvor a malina BIB
Momentálne nedostupné
€29,72 bez DPH
€35,96
Detail
Kód:
1747
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
3kg Bio Shot zázvor a pomeranč
Skladom
(3 ks)
€29,72 bez DPH
€35,96
Do košíka
Kód:
1744
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
3kg Bio Shot zázvor a rakytník
Skladom
(5 ks)
€29,72 bez DPH
€35,96
Do košíka
Kód:
1745
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
3kg BIO Zázvor sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€32,26 bez DPH
€36,13
Jednotková cena:
€12,04 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1460
3kg Čierny bez sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Jednotková cena:
€7,22 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1590
Novinka
3kg Kurkuma sirup
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Do košíka
Kód:
1659
3kg Levanduľa sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Jednotková cena:
€7,22 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1600
3kg Mäta sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Jednotková cena:
€7,22 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1610
3kg Maté a citrón sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Jednotková cena:
€7,22 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1650
3kg Materina dúška a lipa sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Jednotková cena:
€7,22 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1630
3kg Medovka a harmanček sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Jednotková cena:
€7,22 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1640
3kg Pamajorán a echinacea sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Jednotková cena:
€7,22 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1620
3kg Púpava sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Jednotková cena:
€7,22 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1580
3kg Rakytník sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Vypredané
€19,34 bez DPH
€21,66
Detail
Kód:
1657
3kg Sedmokráska sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€20,77 bez DPH
€23,26
Jednotková cena:
€7,75 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1653
Novinka
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
3kg Shot kurkuma a citrón BIB
Skladom
(>5 ks)
€29,72 bez DPH
€35,96
Do košíka
Kód:
1748
Novinka
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
3kg Shot kurkuma a zázvor BIB
Skladom
(>5 ks)
€29,72 bez DPH
€35,96
Do košíka
Kód:
1749
3kg Skorocel a šalvia sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Jednotková cena:
€7,22 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1652
3kg Turbo Maté sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Jednotková cena:
€7,22 / 1 kg
Do košíka
Kód:
1655
3kg Zázvor sirup
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€19,34 bez DPH
€21,66
Do košíka
Kód:
1656
Ovládacie prvky výpisu
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 5.
1
5
116
položiek celkom
Hore