Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prezeranie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moja objednávka
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Sirupy
Sirupy Botanical
Sirupy Botanical 500 ml
,
Sirupy Botanical 3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablčné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Sirupy z maracuji
,
Rakytníkové
,
Ríbezľové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomarančové
,
Zimné ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromyseľ a echinacea
,
Konopné
,
Levanduľové
,
Lipové
,
Materina dúškové
,
Mätové
,
Medovkové
,
Púpavové
,
Yerba Maté
,
Skorocelové
,
Sedmokráskové
,
Zázvorové
,
Zimné bylinkové sirupy
Hubové
250 ml
Kvetinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez pridaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimné
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez pridaného cukru
Domáce ovocné džemy
Lekvár
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťavy
Nápoje
Zen Drinky
Mušty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Darčekové balíčky
Plné ovoce
Na imunitu a energii
Chutě z luk a sadů
Čajové králoství
Čarovná chuť zimy
Gastro balenie
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Orechové maslá
Kvetové a lesné medy
Chrumkanie
Kaša
Trstinové cukry
Korenie a soli
Káva
Octy
Polievky
Doplnky stravy
FerMato zálievky na šalát
Orechy a oriešky
Vitálne huby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polievky ŽIVINA
Hubové veganské jerky
Vegan line paštéty
Remeselné výrobky
Keramika
Drevené šperky
Výrobky z dreva
Prírodná kozmetika a remeselné výrobky
Prírodné mydlá
Bylinné kúpele
Bio kvetové vody
Esenciálne oleje
Dezodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kozmetika
Vianoce
Kontakty
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Na imunitu
Na imunitu
Shoty a šťávy
Čaje
Houbové sirupy
Ostatní sirupy
Vitální houby
Doplňky stravy
Květnové, lesní a ochucené medy
Najpredávanejšie
CHAGA funkčný sirup 250 ml
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0286
€7,32
(€6,54 bez DPH)
Shot kurkuma a zázvor 0,25 l
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0786
€7,90
(€6,53 bez DPH)
Bylinkové objatie čaj 80g
Skladom
(>5 ks)
Kód:
1130
€4,74
(€4,23 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
116
položiek celkom
Výpis produktov
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bio Shot zázvor a citrón 0,25l
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,53 bez DPH
€7,90
Do košíka
Kód:
0781
Novinka
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Shot kurkuma a zázvor 0,25 l
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,53 bez DPH
€7,90
Jednotková cena:
€3,16 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0786
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bio Shot zázvor a malina 0,25l bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,53 bez DPH
€7,90
Jednotková cena:
€31,60 / 1 l
Do košíka
Kód:
0784
Novinka
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Shot kurkuma a citrón 0,25l
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,53 bez DPH
€7,90
Jednotková cena:
€3,16 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0787
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bio Shot zázvor a pomaranč 0,25l bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,53 bez DPH
€7,90
Jednotková cena:
€31,60 / 1 l
Do košíka
Kód:
0782
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Bio Shot zázvor a rakytník 0,25l bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,53 bez DPH
€7,90
Jednotková cena:
€31,60 / 1 l
Do košíka
Kód:
0783
Novinka
HERICIUM funkčný sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,54 bez DPH
€7,32
Jednotková cena:
€2,93 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0287
Novinka
CHAGA funkčný sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,54 bez DPH
€7,32
Jednotková cena:
€2,93 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0286
Novinka
REISHI funkčný sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Momentálne nedostupné
€6,54 bez DPH
€7,32
Jednotková cena:
€2,93 / 100 ml
Detail
Kód:
0285
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Arónia 100% šťava 250 ml bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,64 bez DPH
€8,04
Jednotková cena:
€3,22 / 100 ml
Do košíka
Kód:
1080
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Citrón 100% šťava 250ml bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,27 bez DPH
€5,17
Jednotková cena:
€2,07 / 100 ml
Do košíka
Kód:
1070
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Jablko 100% konc. šťava 250 ml bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,13 bez DPH
€6,87
Jednotková cena:
€2,75 / 100 ml
Do košíka
Kód:
1090
Novinka
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
100% šťava z kurkumy a citrónu 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,13 bez DPH
€7,42
Do košíka
Kód:
1091
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
Rakytník 100% šťava 250 ml bio
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€7,16 bez DPH
€8,66
Jednotková cena:
€3,46 / 100 ml
Do košíka
Kód:
1060
Arónia sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,27 bez DPH
€4,78
Do košíka
Kód:
0240
Arónia sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,29 bez DPH
€5,93
Jednotková cena:
€1,19 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0446
Bez VO ceny
Ašvaganda 100 kapsúl 40g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
€12,70 bez DPH
€14,22
Do košíka
Kód:
9073
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Arónia sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€7,12 bez DPH
€7,97
Jednotková cena:
€3,19 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0280
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Arónia sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€10,77 bez DPH
€12,06
Jednotková cena:
€2,41 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0490
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Konope sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
€6,38 bez DPH
€7,15
Jednotková cena:
€2,86 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0270
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Konope sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€10,77 bez DPH
€12,06
Jednotková cena:
€2,41 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0480
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Rakytník sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,21 bez DPH
€6,95
Jednotková cena:
€2,78 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0250
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Rakytník sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€10,44 bez DPH
€11,69
Jednotková cena:
€2,34 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0460
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Zázvor sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,02 bez DPH
€6,74
Jednotková cena:
€2,70 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0260
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 1 z 5.
1
5
116
položiek celkom
Hore