Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prezeranie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moja objednávka
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Sirupy
Sirupy Botanical
Sirupy Botanical 500 ml
,
Sirupy Botanical 3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablčné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Sirupy z maracuji
,
Rakytníkové
,
Ríbezľové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomarančové
,
Zimné ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromyseľ a echinacea
,
Konopné
,
Levanduľové
,
Lipové
,
Materina dúškové
,
Mätové
,
Medovkové
,
Púpavové
,
Yerba Maté
,
Skorocelové
,
Sedmokráskové
,
Zázvorové
,
Zimné bylinkové sirupy
Hubové
250 ml
Kvetinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez pridaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimné
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez pridaného cukru
Domáce ovocné džemy
Lekvár
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťavy
Nápoje
Zen Drinky
Mušty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Darčekové balíčky
Plné ovoce
Na imunitu a energii
Chutě z luk a sadů
Čajové králoství
Čarovná chuť zimy
Gastro balenie
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Orechové maslá
Kvetové a lesné medy
Chrumkanie
Kaša
Trstinové cukry
Korenie a soli
Káva
Octy
Polievky
Doplnky stravy
FerMato zálievky na šalát
Orechy a oriešky
Vitálne huby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polievky ŽIVINA
Hubové veganské jerky
Vegan line paštéty
Remeselné výrobky
Keramika
Drevené šperky
Výrobky z dreva
Prírodná kozmetika a remeselné výrobky
Prírodné mydlá
Bylinné kúpele
Bio kvetové vody
Esenciálne oleje
Dezodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kozmetika
Vianoce
Kontakty
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Na imunitu
Na imunitu
, Strana 2
Shoty a šťávy
Čaje
Houbové sirupy
Ostatní sirupy
Vitální houby
Doplňky stravy
Květnové, lesní a ochucené medy
Najpredávanejšie
CHAGA funkčný sirup 250 ml
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0286
€7,32
(€6,54 bez DPH)
Shot kurkuma a zázvor 0,25 l
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0786
€7,90
(€6,53 bez DPH)
Bylinkové objatie čaj 80g
Skladom
(>5 ks)
Kód:
1130
€4,74
(€4,23 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
116
položiek celkom
Výpis produktov
BEZ PRIDANÉHO CUKRU
BIO Zázvor sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€10 bez DPH
€11,20
Jednotková cena:
€2,24 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0470
BlahoBytí čaj 80g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,47 bez DPH
€6,13
Jednotková cena:
€7,66 / 100 g
Do košíka
Kód:
1128
Bez VO ceny
Čučoriedky v mede 170g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,17 bez DPH
€6,91
Do košíka
Kód:
1186
Bylinkové objatie čaj 80g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,23 bez DPH
€4,74
Jednotková cena:
€5,93 / 100 g
Do košíka
Kód:
1130
Bylinkový ochrancovia čaj 60g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,79 bez DPH
€4,25
Jednotková cena:
€7,08 / 100 g
Do košíka
Kód:
1121
Čierny bez sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,50 bez DPH
€3,92
Jednotková cena:
€1,57 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0110
Čierna baza sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,53 bez DPH
€5,07
Jednotková cena:
€1,01 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0320
Dobré ránko čaj 60g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,90 bez DPH
€4,37
Jednotková cena:
€8,74 / 100 g
Do košíka
Kód:
1126
Pamajorán a echinacea sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,50 bez DPH
€3,92
Jednotková cena:
€1,57 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0140
Pamajorán a echinacea sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,53 bez DPH
€5,07
Jednotková cena:
€1,01 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0350
Bez VO ceny
Dračie ovocie v mede 170g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,54 bez DPH
€7,32
Do košíka
Kód:
1188
Duša v bavlnke čaj 50g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,21 bez DPH
€3,60
Jednotková cena:
€7,20 / 100 g
Do košíka
Kód:
1123
Bez VO ceny
Guarana100 kapsúl 40g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
€12,70 bez DPH
€14,22
Do košíka
Kód:
9072
Bez VO ceny
Harmanček v mede 170g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,07 bez DPH
€5,68
Do košíka
Kód:
1189
Bez VO ceny
Chaga 100 kapsúl 35g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
€15,14 bez DPH
€16,96
Do košíka
Kód:
9078
Bez VO ceny
Chlorella + Spirulina mix 200 tabliet, 100g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
€11,50 bez DPH
€12,88
Do košíka
Kód:
9076
Skorocel a šalvia sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,50 bez DPH
€3,92
Jednotková cena:
€1,57 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0171
Skorocel a šalvia sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,53 bez DPH
€5,07
Jednotková cena:
€1,01 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0371
Bez VO ceny
Kakao v mede 180g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(5 ks)
€5,44 bez DPH
€6,09
Jednotková cena:
€1,52 / 100 g
Do košíka
Kód:
1190
Bez VO ceny
Kotvičník 100 kapsúl 40g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
€12,70 bez DPH
€14,22
Do košíka
Kód:
9071
Kúsok neba čaj 50g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,62 bez DPH
€4,05
Do košíka
Kód:
1132
Novinka
Kurkuma sirup 250 ml
Skladom
(>5 ks)
€3,72 bez DPH
€4,17
Do košíka
Kód:
0174
Novinka
Kurkuma sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,74 bez DPH
€5,31
Jednotková cena:
€1,06 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0374
Levanduľa sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,65 bez DPH
€4,09
Jednotková cena:
€1,64 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0120
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 5.
1
2
5
116
položiek celkom
Hore