Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prezeranie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moja objednávka
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Sirupy
Sirupy Botanical
Sirupy Botanical 500 ml
,
Sirupy Botanical 3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablčné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Sirupy z maracuji
,
Rakytníkové
,
Ríbezľové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomarančové
,
Zimné ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromyseľ a echinacea
,
Konopné
,
Levanduľové
,
Lipové
,
Materina dúškové
,
Mätové
,
Medovkové
,
Púpavové
,
Yerba Maté
,
Skorocelové
,
Sedmokráskové
,
Zázvorové
,
Zimné bylinkové sirupy
Hubové
250 ml
Kvetinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez pridaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimné
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez pridaného cukru
Domáce ovocné džemy
Lekvár
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťavy
Nápoje
Zen Drinky
Mušty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Darčekové balíčky
Plné ovoce
Na imunitu a energii
Chutě z luk a sadů
Čajové králoství
Čarovná chuť zimy
Gastro balenie
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Orechové maslá
Kvetové a lesné medy
Chrumkanie
Kaša
Trstinové cukry
Korenie a soli
Káva
Octy
Polievky
Doplnky stravy
FerMato zálievky na šalát
Orechy a oriešky
Vitálne huby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polievky ŽIVINA
Hubové veganské jerky
Vegan line paštéty
Remeselné výrobky
Keramika
Drevené šperky
Výrobky z dreva
Prírodná kozmetika a remeselné výrobky
Prírodné mydlá
Bylinné kúpele
Bio kvetové vody
Esenciálne oleje
Dezodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kozmetika
Vianoce
Kontakty
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Na imunitu
Na imunitu
, Strana 3
Shoty a šťávy
Čaje
Houbové sirupy
Ostatní sirupy
Vitální houby
Doplňky stravy
Květnové, lesní a ochucené medy
Najpredávanejšie
CHAGA funkčný sirup 250 ml
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0286
€7,32
(€6,54 bez DPH)
Shot kurkuma a zázvor 0,25 l
Skladom
(>5 ks)
Kód:
0786
€7,90
(€6,53 bez DPH)
Bylinkové objatie čaj 80g
Skladom
(>5 ks)
Kód:
1130
€4,74
(€4,23 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
116
položiek celkom
Výpis produktov
Levanduľa sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,53 bez DPH
€5,07
Jednotková cena:
€1,01 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0330
Bez VO ceny
Maca Tricolor 100 kapsúl 40g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(4 ks)
€12,70 bez DPH
€14,22
Do košíka
Kód:
9074
Bez VO ceny
Maliny v mede 170g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€7,26 bez DPH
€8,13
Do košíka
Kód:
1191
Mäta sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,50 bez DPH
€3,92
Jednotková cena:
€1,57 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0130
Mäta sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,53 bez DPH
€5,07
Jednotková cena:
€1,01 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0340
Materina dúška a lipa sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,50 bez DPH
€3,92
Jednotková cena:
€1,57 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0150
Materina dúška a lipa sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,53 bez DPH
€5,07
Jednotková cena:
€1,01 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0360
Bez VO ceny
Med kvetový horské lúky 250g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,62 bez DPH
€4,05
Jednotková cena:
€1,62 / 100 g
Do košíka
Kód:
1320
Bez VO ceny
Med kvetový horské lúky 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,66 bez DPH
€6,34
Jednotková cena:
€1,35 / 100 g
Do košíka
Kód:
1330
Bez VO ceny
Med kvetový lesný 250g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,83 bez DPH
€4,29
Jednotková cena:
€0,57 / 100 g
Do košíka
Kód:
1360
Bez VO ceny
Med kvetový pastovaný 250g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,62 bez DPH
€4,05
Jednotková cena:
€0,86 / 100 g
Do košíka
Kód:
1340
Bez VO ceny
Med kvetový pastovaný 500g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,66 bez DPH
€6,34
Jednotková cena:
€1,35 / 100 g
Do košíka
Kód:
1350
Medovka a harmanček sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,50 bez DPH
€3,92
Jednotková cena:
€1,57 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0160
Medovka a harmanček sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,53 bez DPH
€5,07
Jednotková cena:
€1,01 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0370
Bez VO ceny
Mix 7Hub 100 kapsúl 35g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(4 ks)
€15,91 bez DPH
€17,82
Jednotková cena:
€0,18 / 1 ks
Do košíka
Kód:
9079
Novinka
Bez VO ceny
MycoCoffee 70g
Skladom
(1 ks)
€20,07 bez DPH
€22,48
Do košíka
Kód:
9061
Novinka
Bez VO ceny
MycoGolden 160g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(5 ks)
€21,54 bez DPH
€24,12
Do košíka
Kód:
9062
Novinka
Bez VO ceny
MycoGummies 150g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
€14,23 bez DPH
€15,94
Do košíka
Kód:
9063
Novinka
Bez VO ceny
MycoLatte 315g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
€21,54 bez DPH
€24,12
Do košíka
Kód:
9064
Nádych čaj 40g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,39 bez DPH
€3,80
Jednotková cena:
€7,60 / 100 g
Do košíka
Kód:
1129
Bez VO ceny
Pestrec marianský 100 kapsúl 40g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(5 ks)
€11,42 bez DPH
€12,79
Do košíka
Kód:
9077
Ovocný dúšok čaj 100g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,21 bez DPH
€3,60
Jednotková cena:
€3,60 / 100 g
Do košíka
Kód:
1122
Púpava sirup 250 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€3,90 bez DPH
€4,37
Jednotková cena:
€1,75 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0100
Púpava sirup 500 ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,37 bez DPH
€6,01
Jednotková cena:
€1,20 / 100 ml
Do košíka
Kód:
0310
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 3 z 5.
1
3
5
116
položiek celkom
Hore