Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prezeranie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moja objednávka
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Sirupy
Sirupy Botanical
Sirupy Botanical 500 ml
,
Sirupy Botanical 3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablčné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Sirupy z maracuji
,
Rakytníkové
,
Ríbezľové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomarančové
,
Zimné ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromyseľ a echinacea
,
Konopné
,
Levanduľové
,
Lipové
,
Materina dúškové
,
Mätové
,
Medovkové
,
Púpavové
,
Yerba Maté
,
Skorocelové
,
Sedmokráskové
,
Zázvorové
,
Zimné bylinkové sirupy
Hubové
250 ml
Kvetinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez pridaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimné
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez pridaného cukru
Domáce ovocné džemy
Lekvár
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťavy
Nápoje
Zen Drinky
Mušty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Darčekové balíčky
Plné ovoce
Na imunitu a energii
Chutě z luk a sadů
Čajové králoství
Čarovná chuť zimy
Gastro balenie
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Orechové maslá
Kvetové a lesné medy
Chrumkanie
Kaša
Trstinové cukry
Korenie a soli
Káva
Octy
Polievky
Doplnky stravy
FerMato zálievky na šalát
Orechy a oriešky
Vitálne huby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polievky ŽIVINA
Hubové veganské jerky
Vegan line paštéty
Remeselné výrobky
Keramika
Drevené šperky
Výrobky z dreva
Prírodná kozmetika a remeselné výrobky
Prírodné mydlá
Bylinné kúpele
Bio kvetové vody
Esenciálne oleje
Dezodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kozmetika
Vianoce
Kontakty
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Pro krásu
Pro krásu
Pleťové krémy a séra
Pleťové krémy a séra
Přírodní mýdla
Bylinné koupele
Deodoranty
Esenciální oleje
Najpredávanejšie
Prírodný esenciálny olej dobré ráno 10ml
Skladom
(5 ks)
Kód:
5073
€8,17
(€6,75 bez DPH)
Bio Kvetová voda RUŽA 200ml
Skladom
(>5 ks)
Kód:
4610
€10,18
(€8,41 bez DPH)
Prírodný esenciálny olej proti stresu 10ml
Skladom
(>5 ks)
Kód:
5071
€7,56
(€6,25 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
37
položiek celkom
Výpis produktov
Bez VO ceny
Aloe Věra mydlo 90g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,94 bez DPH
€7,19
Do košíka
Kód:
4802
Bez VO ceny
BÁTORYČKA - Bioaktívne antioxidačné, rozjasňujúce pleťové sérum 15ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(2 ks)
€14,19 bez DPH
€17,17
Do košíka
Kód:
5103
Bez VO ceny
BÁTORYČKA - denný krém s dračou krvou 30ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€13,14 bez DPH
€15,90
Do košíka
Kód:
5121
Bez VO ceny
Bio Kvetová voda HERMÁNIK 200ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€8,07 bez DPH
€9,77
Do košíka
Kód:
4611
Bez VO ceny
BOSORKIN LEKTVAR - BAKUCHIOL pleťové sérum 15ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
€12,33 bez DPH
€14,92
Do košíka
Kód:
5102
Bez VO ceny
Bio Kvetová voda LEVANDUĽA 100ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,68 bez DPH
€6,87
Jednotková cena:
€6,87 / 100 ml
Do košíka
Kód:
4608
Bez VO ceny
Bylinný kúpeľ NADECHNI SA
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,37 bez DPH
€6,50
Do košíka
Kód:
4603
Bez VO ceny
Čokoládové mydlo 90g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,94 bez DPH
€7,19
Do košíka
Kód:
4997
Bez VO ceny
Bio Kvetová voda RUŽA 200ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€8,41 bez DPH
€10,18
Jednotková cena:
€5,09 / 100 ml
Do košíka
Kód:
4610
Bez VO ceny
DAJKO ® tuhý prírodný dezodorant BYLINKOVÝ 40ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€9,12 bez DPH
€11,04
Do košíka
Kód:
5111
Bez VO ceny
Bio Kvetová voda LEVANDULA 200ml
Skladom
(>5 ks)
€7,06 bez DPH
€8,54
Do košíka
Kód:
4613
Bez VO ceny
Elixír silného vlasu mydlo 90g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,94 bez DPH
€7,19
Do košíka
Kód:
4801
Bez VO ceny
DAJKO ® tuhý prírodný dezodorant SVIEŽI 40ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€9,12 bez DPH
€11,04
Do košíka
Kód:
5112
Bez VO ceny
Bylinný kúpeľ OSVIEŽ SA
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,37 bez DPH
€6,50
Do košíka
Kód:
4604
Bez VO ceny
KLEOPATRA - denný perlový krém 30ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(3 ks)
€14,19 bez DPH
€17,17
Do košíka
Kód:
5122
Bez VO ceny
Bylinný kúpeľ OMLÁDNI
Skladom
(>5 ks)
€5,37 bez DPH
€6,50
Do košíka
Kód:
4602
Bez VO ceny
Bylinný kúpeľ UVOĽNI SA
Skladom
(>5 ks)
€5,37 bez DPH
€6,50
Do košíka
Kód:
4605
Bez VO ceny
Medovkové mydlo 90g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,94 bez DPH
€7,19
Do košíka
Kód:
4999
Bez VO ceny
Prírodný esenciálny olej dobré ráno 10ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(5 ks)
€6,75 bez DPH
€8,17
Jednotková cena:
€81,70 / 100 ml
Do košíka
Kód:
5073
Bez VO ceny
Levanduľové mydlo 90g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,94 bez DPH
€7,19
Do košíka
Kód:
4995
Bez VO ceny
Prírodný esenciálny olej limetka 10ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,37 bez DPH
€6,50
Jednotková cena:
€65 / 100 ml
Do košíka
Kód:
5081
Bez VO ceny
Oranžová záhrada mydlo 90g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(4 ks)
€5,94 bez DPH
€7,19
Do košíka
Kód:
4803
Bez VO ceny
Prírodný esenciálny olej mäta 10ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,37 bez DPH
€6,50
Jednotková cena:
€65 / 100 ml
Do košíka
Kód:
5082
Bez VO ceny
Pod vankúš aj do kúpeľa PRE CHVÍLE POHODY
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€2,54 bez DPH
€3,07
Do košíka
Kód:
4606
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 13 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 1 z 2.
1
2
37
položiek celkom
Hore