Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prezeranie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.
Viac informácií
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
obchod@koldokol.cz
VELKOOBCHOD
DOPRAVA A PLATBA
BLOG
O nás
FIREMNÍ PRODEJNA
Moja objednávka
SK
CZ
Mena
EUR
CZK
EUR
Jazyk
Slovenčina
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Sirupy
Sirupy Botanical
Sirupy Botanical 500 ml
,
Sirupy Botanical 3 kg
Ovocné
Aróniové
,
Citrónové
,
Jablčné
,
Jahodové
,
Malinové
,
Mangové
,
Sirupy z maracuji
,
Rakytníkové
,
Ríbezľové
,
Šípkové
,
Zázvorové
,
Pomarančové
,
Zimné ovocné sirupy
Bylinné
Bezinkové
,
Dobromyseľ a echinacea
,
Konopné
,
Levanduľové
,
Lipové
,
Materina dúškové
,
Mätové
,
Medovkové
,
Púpavové
,
Yerba Maté
,
Skorocelové
,
Sedmokráskové
,
Zázvorové
,
Zimné bylinkové sirupy
Hubové
250 ml
Kvetinové
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Bio bez pridaného cukru
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Zimné
250 ml
,
500 ml
,
3 kg
Čaje
Bylinné čaje
Ovocné čaje
Zelené čaje
Yerba Maté
Džemy a chutney
Džemy bez pridaného cukru
Domáce ovocné džemy
Lekvár
Chutney a omáčky
Shoty a šťávy
BIO shoty
100% šťavy
Nápoje
Zen Drinky
Mušty
Aróniové víno
RAKYTNÍK
Darčekové balíčky
Plné ovoce
Na imunitu a energii
Chutě z luk a sadů
Čajové králoství
Čarovná chuť zimy
Gastro balenie
Čaje 500 g
Sirupy 3 kg
100% šťávy
Zdravý špajz
Kokosové pudingy a mléko
Orechové maslá
Kvetové a lesné medy
Chrumkanie
Kaša
Trstinové cukry
Korenie a soli
Káva
Octy
Polievky
Doplnky stravy
FerMato zálievky na šalát
Orechy a oriešky
Vitálne huby
Ovesné a cereální tyčinky
Omáčky a polievky ŽIVINA
Hubové veganské jerky
Vegan line paštéty
Remeselné výrobky
Keramika
Drevené šperky
Výrobky z dreva
Prírodná kozmetika a remeselné výrobky
Prírodné mydlá
Bylinné kúpele
Bio kvetové vody
Esenciálne oleje
Dezodoranty
Pleťové krémy a séra
Medová kozmetika
Vianoce
Kontakty
EUR /
CZK
EUR
Slovenčina
Čeština
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Pro krásu
Pro krásu
, Strana 2
Pleťové krémy a séra
Pleťové krémy a séra
Přírodní mýdla
Bylinné koupele
Deodoranty
Esenciální oleje
Najpredávanejšie
Prírodný esenciálny olej dobré ráno 10ml
Skladom
(5 ks)
Kód:
5073
€8,17
(€6,75 bez DPH)
Bio Kvetová voda RUŽA 200ml
Skladom
(>5 ks)
Kód:
4610
€10,18
(€8,41 bez DPH)
Prírodný esenciálny olej proti stresu 10ml
Skladom
(>5 ks)
Kód:
5071
€7,56
(€6,25 bez DPH)
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
37
položiek celkom
Výpis produktov
Bez VO ceny
Nechtíkové mydlo 90g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,94 bez DPH
€7,19
Do košíka
Kód:
4994
Bez VO ceny
Prírodný esenciálny olej na bolesť hlavy 10ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,93 bez DPH
€8,38
Jednotková cena:
€83,80 / 100 ml
Do košíka
Kód:
5076
Bez VO ceny
Prírodný esenciálny olej proti stresu 10ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,25 bez DPH
€7,56
Jednotková cena:
€75,60 / 100 ml
Do košíka
Kód:
5071
Výpredaj
Bez VO ceny
€7,19
–28 %
Švihák kúpeľné mydlo 90g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€4,22 bez DPH
€5,11
Do košíka
Kód:
4998
Bez VO ceny
Včelie kúpele mydlo 90g
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,94 bez DPH
€7,19
Do košíka
Kód:
4996
Bez VO ceny
Prírodný esenciálny olej Ylang Ylang 10ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€8,27 bez DPH
€10,01
Jednotková cena:
€100,10 / 100 ml
Do košíka
Kód:
5085
Bez VO ceny
Prírodný esenciálny olej proti komárom 10ml
Skladom
(>5 ks)
€5,81 bez DPH
€7,03
Jednotková cena:
€70,30 / 100 ml
Do košíka
Kód:
5079
Bez VO ceny
VRÁSKOŽRÚT - denný krém so vízom as Q10 30ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€12,50 bez DPH
€15,12
Do košíka
Kód:
5125
Bez VO ceny
Prírodný esenciálny olej grapefruit a mandarínka 10ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€5,31 bez DPH
€6,42
Jednotková cena:
€64,20 / 100 ml
Do košíka
Kód:
5084
Bez VO ceny
Prírodný esenciálny olej levanduľa 10ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,21 bez DPH
€7,52
Jednotková cena:
€75,20 / 100 ml
Do košíka
Kód:
5080
Bez VO ceny
Prírodný esenciálny olej milovaná 10ml
Skladom
(>5 ks)
€6,96 bez DPH
€8,42
Jednotková cena:
€84,20 / 100 ml
Do košíka
Kód:
5078
Bez VO ceny
Prírodný esenciálny olej na alergiu 10ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
€6,25 bez DPH
€7,56
Jednotková cena:
€75,60 / 100 ml
Do košíka
Kód:
5075
Bez VO ceny
SI KRÁSNA - anti-age výživný liftingový krém 30ml
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(1 ks)
€16,21 bez DPH
€19,62
Do košíka
Kód:
5123
Ovládacie prvky výpisu
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 2.
1
2
37
položiek celkom
Hore